NutreeVeg vitaminai veganams ir vegetarams


  • Prekės kodas: NUTVEG
  • EAN: 5905919045218
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 16.95€NutreeVEG - veganiškas maisto papildas, kuriame yra gausu visiems taip trūkstamų vitaminų D3, B12 ir K2. Pakuotėje 60 kapsulių.

Aukšta produkto kokybė užtikrinama gaminant pagal farmacines taisykles (GMP standartus).

"NutreeVEG" priklauso Veganų draugijai.


VITAMINAS D3 Organiniai junginiai, kurių sudėtyje yra steroidų, šie veikia įvairius fiziologinius veiksnius, riebaluose tirpi. Svarbiausia yra dvi vitamino D rūšys, kurias išskiria jų šoninės grandinės tipas: ergokalciferolis (vitaminas D2) ir cholecalciferolis (vitaminas D3).

VITAMINO D3 FUNKCIJOS

Kaulų struktūra: vitaminas D įtakoja kalcio ir fosforo absorbcijos ir pašalinimo procesus. Augimo fazėje ji dalyvauja formuojant kaulus ir dantis. Vaikų vitamino D trūkumas veda prie rachito, sumažėja kaulų mineralizacija ir kaulų minkštėjimas. Suaugusiesiems jis sukelia kaulų skausmus, osteomalaciją ir osteoporozę. Vitaminas D palaiko imunologinę sistemą, aktyvuojant gynybinius baltymus.

Nervų ir raumenų sistema: naudinga įtaka nervų ir raumenų sistemoms yra susijusi su padidėjusiu neuronų regeneravimu ir padidėjusia raumenų jėga. Vitamino D trūkumas sukelia mialgiją ir miopatiją. Yra koreliacija tarp vitamino D lygių kraujyje ir miego sutrikimų. Nėščiosioms nėščiosioms dėl akustinių sutrikimų gali būti mažas vitamino D kiekis kraujyje.

Imunologinė sistema: Vitaminas D3 gali veikti kaip imunomoduliatorius, kuris gali būti laikomas antibakteriniu preparatu. Tai aktyvina genų, kurių kodas yra antibakteriniai peptidai (natūralūs antibiotikai), - katillicidinas ir β-defensinas. 2. Kai kurie tyrimai parodė, kad vitamino D papildai vaikystėje gali sumažinti 1 tipo cukrinio diabeto riziką. Didesnis vitamino D3 kiekis kraujyje gali sumažinti SM (dauginimosi iš sklerozės) riziką.

Širdies ir kraujagyslių sistema. Vitaminas D reguliuoja renino-angiotenzino-aldosterono sistemą. Dėl šios priežasties bet koks trūkumas gali sukelti hipertenziją ir širdies nepakankamumą.

Metabolinis poveikis kituose audiniuose: vitaminas D stimuliuoja kepenų regeneracijos galimybes. Antiproliferacija, antiangiogeninis ir apoptozės funkcijos indukavimas.

 

VITAMINO D NEFICIENCIJŲ PREVENCIJA SUTEIKIA RIZIKĄ:

  • Širdies ligos.
  • SM (daugintis sklerozė).
  • Dantų ėduonis.
  • Sutrikusi kaulų mineralizacija ir kaulų pažeidimas.

Sudėtinis kiekis 1 kapsulėje% RDI *

Vitaminas D3 (cholecalciferolis) 50 μg (2000 j.m) 1000%

Vitaminas K2-MK7 (menaginonas) 25 μg 33%

Vitaminas B12 (cianokobalaminas) 250 μg 10 000%

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras