Dermopharma EGF serumas odai 15ml


  • Prekių ženklai Dermo Pharma
  • Prekės kodas: DPHBSEG
  • EAN: 5907488099609
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 13.99€Epidermio augimo faktorius EGF yra polipeptidas su mažos molekulės mase, kuris randamas žmogaus kūno audiniuose. Jis slopina genų, atsakingų už senėjimą darbą, skatina odos ląstelių aktyvumą ir augimą. Šis serumas taip pat padeda atstatyti odos struktūrą.

Atradus EGF mechanizmą, gimė viltis, užkirsti kelią odos senėjimui, ją regeneruoti panaudojant natūralią organizmo savybę - gaminti naujas ląsteles.

EGF yra polipeptidas sudarytas iš 53 skirtingų amino rūgščių. Iš esmės, ji veikia kaip ląstelių gamybos stimuliatorius, skatinantis epitelio ląstelių dauginimąsi.

Pasaulyje atliekama daugybė tyrimų su platesniu EGF panaudojimu, ne vien kosmetologijoje. Klinikiniai bandymai patvirtino EGF veiksmingumą netgi gydant vėžinius susirgimus.


Dermo pharma - tai estetinės kosmetikos gamintojas, didelį pripažinimą europoje pelniusi įmonė. Jų produktų receptūros derinamos su dermatologais ir kosmetologais. Aukštos kokybės prekės spėjo pavergti daugelio širdis.

Šio gamintojo Bio serumai - tai inovatyviausias produktas, gavęs apdovanojimą 2013 m.

Sudėtyje nėra parabenų, sintetinių kvapiklių.

Gamintojas neatlieka bandymų su gyvūnais, todėl produktas tinkamas veganams.

Šiandien, graži oda - tai realu! Šiandien mes gavome dar vieną raktą sveikatai + vieną raktą grožiui. Du raktai atvers lobio duris !

Novatoriškas EGF Serumas atstovauja  naują  moksliškai pagrįstų anti-senėjimo odos priežiūros produktų kartą.


Su amžiumi žmogaus oda tampa vis jautresnė cheminėms ir kvapniosioms medžiagoms bei daugeliui kitų dirbtinių komponentų, esančių kosmetikos ir kūno priežiūros priemonių sudėtyje. Dėl šios priežasties mokslininkai sutelkė dėmesį į produktų tyrumą ir natūralumą. Todėl vis labiau pradedama skirti dėmesį gryniems ir gyviems produktams.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras