Klosterfrau Melissengeist Melisana augalinis serumas vidiniam ir išoriniam naudojimui 235ml


  • Prekės kodas: MEL235
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 11.95€"Klosterfrau Melissengeist" yra skirtas tiek vidiniam, tiek išoriniam naudojimui, jo pagrindą sudaro 13 natūralių žolelių. Jo galima rasti beveik kiekvienuose Vokietijos namuose.


Buteliuko dydis: 155 ml.


Klosterfrau Melissengeist palengvina peršalimo ar gripo simptomus, taip pat, vartojant į vidų, veiksmingas nuo nervingumo, įtampos ir susijaudinimo būsenų, nerimo, sunkumų užmigti, galvos skausmo, jautrumo permainingam orui, neorganinių širdies negalavimų, skausmingų menstruacijų spazmų ir menopauzės metu, skrandžio ir žarnyno negalavimų, pavyzdžiui, virškinimo sutrikimų, pilnumo ir apetito nebuvimo. Klosterfrau Melissengeist taip pat veiksmingas nuo skausmingų nervų, skausmų po raumenų krūvio, lumbago, gingivito, nedarbingumo ir išsekimo, kai vartojamas išoriškai.

Rekomenduojama Klosterfrau Melissengeist dozė yra iki 9,4 g dėl 79 tūrio proc. alkoholio.

Atkreipkite dėmesį: kad dėl galimo kryžminio poveikio jo negalima duoti nėščioms moterims, vaikams ar žmonėms, kurie serga kepenų ligomis arba turi vartoti tabletes.

Be to, alkoholio kiekis tūrio procentais gali sumažinti reakcijos laiką vairuojant ar naudojantis mechanizmais.


Vartojimas vidaus vartojimui:

Bendrai savijautai gerinti (stiprinti arba stiprinti), kai nervų ir kraujotakos įtampa sukelia vidinį nerimą ir nervingumą.

Kovoti su nemiga.

Jautrumui orui mažinti.

Gerinti savijautą, kai blogai jaučiamasi, stimuliuoti virškinimo trakto veiklą, ypač kai yra polinkis jausti pilnumą ar pilvo pūtimą.

Kaip lengvas vaistas, gerinantis savijautą sergant nesudėtingomis peršalimo ligomis ir bendrai stiprinantis.


Išorinis vartojimas:

Kraujotakos palaikymui odoje, pvz., skaudantiems ir įsitempusiems raumenims.

Įspėjimas: Sudėtyje yra 66,8 % (V/V) etanolio. Sudėtyje yra cinamono (cinamono aldehido).

Prieš naudojimą perskaitykite pakuotės lapelį. Informacijos apie riziką ir šalutinį poveikį ieškokite pakuotės lapelyje ir pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras