Ampulės nuo plaukų slinkimo Farmona Radical Med 15 x 5 ml


  • Prekės kodas: RADI15
  • EAN: 5902082210108
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 17.99€„Farmona Natural Cosmetics Laboratory“ įkurta 1997 m. Krokuvoje. Bendrovės filosofija apjungia naujausius kosmetologijos pasiekimus ir natūralių augalų ingredientų galią. „Farmona“ gaminiai greitai įgijo pripažinimą tarp vartotojų, vertinančių naujoves, aukštą natūralios kosmetikos kokybę ir efektyvumą.


„Farmona“ natūralios kosmetikos laboratorijos asortimentas apima daugiau kaip 450 kūno, veido ir plaukų priežiūros produktų. Pastaraisiais metais bendrovė išplėtė savo kosmetikos liniją į profesionalią kosmetiką grožio salonams, siūlant papildomą visų odos tipų gydymo sistemą, pagrįstą patentuota masažo programa.


„Farmona Natural Cosmetics Laboratory“ sėkmė - jų profesionalaus valdymo, pasiekiamumo ir patikimumo vizija. Nuo pat pradžių bendrovė siekė plėtoti gerus santykius su verslo partneriais ir klientais. Kurti gaminius remiantis savo profesionalumu, vientisumu ir etika.


2012 m. viduryje „Farmona Natural Cosmetics Laboratory“ gavo 22716: 2007 sertifikatą (tai GMP standartas, kuriame pateikiamos kosmetikos gaminių gamybos, tikrinimo, saugojimo ir transportavimo bei gatavų produktų saugojimo gairės). Taip pat „Farmona“ viena pirmųjų kosmetikos kompanijų Lenkijoje, sertifikuota pagal ISO 22716 (kosmetikos gamybos pramonėje nustatyta nauja kokybės tendencija).


Naudojimas: Ampulės turinį reikia švelniai masažuoti į galvos odą. Negalima nuplauti. Kiekvieną dieną naudokite produktą mažiausiai 4 savaites, o vėliau - kas antrą dieną 8 savaites.

Ampulės nuo plaukų slinkimo užkerta kelią plaukų slinkimui ir stiprina plaukus.


Savybės:

-  veiksmingai slopina plaukų praradimą ir pagreitina naujų plaukų augimą;

- priemonė regeneruoja ir maitina slenkančius plaukus;

- padidina plaukų elastingumą ir tankumą;

- plaukai tampa storesni, sudrėkinti, pamaitinti ir žvilgantys.

Įspėjimas: Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu. 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras