Allergoff purškiamas alergenų neutralizatorius 400ml


  • Prekių ženklai ICB PHARMA
  • Prekės kodas: ALESPR
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 16.99€Allergoff® purškalas apsaugo nuo namų dulkėse esančių alergenų, tokių kaip namų dulkių erkučių, naminių gyvūnėlių, pelėsių ir žiedadulkių alergenai, patogeninio poveikio.


Produktas neutralizuoja namų dulkių alergenus, pakeisdamas jų cheminę struktūrą ir sulipdydamas dulkių daleles į didesnes, nelakias daleles.

Dėl to sumažėja bendra alergenų koncentracija įkvepiamame ore ir teigiamai veikia paciento nuotaiką.

Allergoff® purškalas yra veiksmingas 6 mėnesius dėl naujoviškos SLOW RELEASE™ TECHNOLOGIJOS, dėl kurios medžiagos palaipsniui išsiskiria per polimerinių mikrokapsulių sieneles.


Sudėtis

Hipromeliozė, poli(vinilo alkoholis), citrinų rūgštis, izopropilo miristatas, koloidinis silicio dioksidas, benzilo benzoatas.


Kaip naudoti

Preparatą rekomenduojama naudoti vietose, kuriose yra didžiausia namų dulkių alergenų koncentracija, pavyzdžiui: miegamuosiuose (čiužiniuose, sofose), antklodėse, pagalvėse, kilimuose, kiliminėse dangose, pliušiniuose žaisluose ir automobilių apmušaluose.


Allergoff® purškalas skirtas:

- vaikams, kurie gali paveldėti polinkį į alergiją, siekiant juos apsaugoti prieš pasireiškiant pirmiesiems alergijos simptomams.

- alergiškiems asmenims, kuriems pasireiškia pirmieji padidėjusio jautrumo simptomai, siekiant sumažinti alerginės ligos išsivystymą.

- asmenims, kuriems pasireiškė alerginės ligos simptomai, siekiant pagerinti gyvenimo kokybę ir apsaugoti nuo ligos paūmėjimo. 

- rūpintis gyvenamosios aplinkos, ypač kasdienio poilsio vietų, švara.


Įspėjimai

Allergoff® purškalas yra saugus vaikams ir gyvūnams. Jis buvo išbandytas atliekant toksikologinius ir dermatologinius tyrimus. Jį sertifikavo Nacionalinis visuomenės sveikatos institutas - Nacionalinis higienos institutas Nr. PZH/HT-3362/2017.

Naudojimo veiksmingumas ir saugumas patvirtintas klinikiniais tyrimais.


Grynasis tūris 400 ml (pakanka purkšti apie 40 m2).

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras