Pristatymo Informacija

Norinti įsigyti prekes www.ebeauty.lt elektroninėje parduotuvėje Jums reikia atlikti šiuos žingsnius:

Pasirinktas prekes dėkite į savo pirkinių krepšelį. Kurį bet kuriuo metu galite peržiūrėti, keisti prekių kiekius ar pašalinti iš sąrašo, jei persigalvojote ar suklydote.

Išsirinkę visas norimas pirkti prekes, ir įsitikinę, jog užsakymas yra teisingas, užpildykite pristatymui reikalingą informaciją.

Pateikę prekių užsakymui reikalingą informaciją, spauskite TĘSTI. Naujai atsidariusiame lange galėsite pasirinkti banką, per kurį atliksite apmokėjimą už prekes.


Šiuo metu jums galime pasiūlyti šiuos apmokėjimo metodus:

  • OPAY (aptarnauja visus lietuviškus bankus)
  • Kreditine / debetine kortele.
  • Grynais, atsiimant prekes vietoje.
  • Sumokėkite už prekes ir laukite patvirtinimo apie prekių užsakymą Jūsų nurodytu el. pašto adresu.


Jei pirkimo metu kyla neaiškumų ar nesulaukiate patvirtinimo apie prekių užsakymą, skambinkite tel. 8 661 99995 (darbo dienomis 10.00-17.00 val.) arba siųskite el.laišką su klausimais adresu info@ebeauty.lt

 

Prekių pristatymas

Prekės pristatomos tik Lietuvos teritorijoje (išskyrus Neringą). Pristatymo kaina - 2,50 EUR. Ši suma automatiškai įtraukiama į užsakymo kainą. Perkant prekių už daugiau nei 50 EUR - prekių pristatymas NEMOKAMAS.

www.ebeauty.lt elektroninėje parduotuvėje skelbiamos tik tokios prekės, kurios yra įmonės sandėlyje, tačiau dėl įvairių priežasčių gali būti neatitikimų tarp internete pateikiamų duomenų ir sandėlyje likusių prekių kiekių. Klientui užsisakius ir apmokėjus už prekę, kurios sandėlyje tuo metu nėra, užsakymas gali būti panaikintas ir grąžinami sumokėti pinigai arba sutariama dėl galimybės prekę pristatyti, kai tik ji bus sandėlyje.

Prekių pristatymo trukmė 1-2 darbo dienos.

Pasirinkus išperkamąjį prekių pristatymo būdą per Lietuvos paštą, išpirkimo mokestį apmoka gavėjas, atsiimant prekes.

 

Prekių priėmimas

Priimdami užsisakytas prekes patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo-priėmimo dokumente. Dėmesio: prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo, arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu, todėl atsiimant prekes būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (ID kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

 

Priimant siuntą, būtina:

  1. Susiskaičiuoti pakuotes. Kurjerio pristatomas pakuočių skaičius turi buti toks pat koks yra nurodytas siuntų pristatymo lape, kurį Jums pateiks kurjeris. Jeigu pristatomų pakuočių skaičius skiriasi nuo siuntų pristatymo lape nurodyto pakuočių skaičiaus - tuomet siuntų pristatymo lape būtina patikslinti gautų pakuočių skaičių;
  2. Apžiūrėti gautas pakuotes. Pristatomos pakuotės turi būti tvarkingos, t.y. nepraplėštos, nesugniuždytos ir kitaip nepažeistos. Jeigu pristatoma siunta yra netvarkingoje pakuotėje, jos nepriimkite, kurjeriui nurodydami iš karto ją grąžinti mums prekės techninės būklės patikrinimui.

 

Nesilaikius šių instrukcijų, mes neatsakome už pristatytų prekių trūkumą ar sugadinimą.

 

Prekių gražinimas

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, eBeauty.lt įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis "Prekių grąžinimo ir keitimo taisyklėmis", patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. Ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

Minėtuoju įsakymu susijusiu su kokybiškų prekių gražinimu arba keitimu, vartotojo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus NETENKINAMAS.

 

Grąžinant nekokybiškas prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

 

  1. Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje;
  2. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  3. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.


Per 14 darbo dienų nuo pristatymo dienos prekės gali būti grąžintos atgal į eBeauty.lt sandėlį. Tokiu atveju gamybinį broką turinti prekė pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.


Papildoma informacija

Prekių kataloge esančios prekių nuotraukos gali ne visuomet tiksliai atvaizduoti norimą įsigyti prekę, todėl pirmiausiai reiktų remtis svetainėje pateikiamu prekės pavadinimu bei kita tekstine informacija. Jei abejojate dėl nuotraukos ir prekės/prekės savybių atitikimo, būtinai susisiekite su mumis tel. 8 661 99995 arba el. paštu info@ebeauty.lt