Bevielis Burnos Irigatorius Fairywill 300ML  • 42.95€


  • Gamintojas:Fairywill
  • Prekės kodas: FW-5020E
  • Prieinamumas: Turime sandėlyje

FairyWill 5020E burnos irigatorius (vandens siūlas)

Dabar galite dar geriau rūpintis savo burnos higiena. FairyWill 5020E irigatoriuje galima rinktis iš 3 režimų ir kruopščiai išsivalyti dantis. Jis pašalina iki 99,99 % nešvarumų. Jame yra 300 ml vandens bakelis, kurį be vargo galėsite papildyti. Rinkinyje yra iki 8 keičiamų antgalių, todėl irigatoriumi gali naudotis visa jūsų šeima.

 

Kruopštus valymas

Irigatorius veiksmingai pašalina iki 99,99 % maisto likučių ir dantų akmenų, kartu giliai masažuoja dantenas ir gerina kraujotaką. Dėl to jis ne tik kruopščiai išvalo dantis, bet ir pagerina jų būklę. Patobulinta pulsacijos technologija užtikrina, kad 30-100 PSI slėgio vandens srovė pasiektų net tas burnos vietas, kurių nepasiekia įprastas dantų šepetėlis.


3 veikimo režimai

Pritaikykite drėkintuvo veikimą pagal savo poreikius. Prietaisas siūlo 3 valymo režimus. Valymo režimas idealiai tinka kasdieniam naudojimui. Vanduo, pulsuojantis 1800 kartų per minutę greičiu, veiksmingai išvalys jūsų burną. Švelnus režimas tinka pradedantiesiems ir tiems, kurių dantys jautrūs. 1400 kartų per minutę dažnis leidžia kruopščiai, bet švelniai išvalyti dantis. Masažo režimas (1400-1800 kartų per minutę) kruopščiai išvalys dantis ir kartu atliks dantenų masažą.


Praktiškas vandens rezervuaras

Irigatoriuje įrengtas didelis 300 ml talpos vandens bakelis. To pakanka, kad galėtumėte kruopščiai išsivalyti dantis ir nereikėtų jo papildyti. Prireikus galite lengvai jį išvalyti, taip užkirsdami kelią bakterijų dauginimuisi. Be to, dėl patobulintos konstrukcijos rezervuaras nepraleidžia vandens, o pripildyti jį vandeniu yra vaikiškai paprasta ir greita.


Rinkinyje rasite iki 8 antgalių, skirtų jūsų irigatoriui. Taigi visa jūsų šeima gali juo naudotis dantų valymui. Visi antgaliai yra gana ilgi ir pasukami 360° kampu, todėl galėsite pasiekti net sunkiai pasiekiamas burnos vietas. Atkreipkite dėmesį: siekiant išvengti bakterijų dauginimosi ir palaikyti higieną, antgalius rekomenduojame keisti maždaug kas 3 mėnesius.


Ilgas veikimo laikas

Belaidė irigatoriaus konstrukcija suteikia beveik neribotą laisvę. Prietaise įmontuotas ilgai veikiantis ličio akumuliatorius, todėl vienu įkrovimu jis gali veikti iki 21 dienos. Norėdami jį įkrauti, tiesiog prijunkite prie įkroviklio, powerbanko ar net nešiojamojo kompiuterio naudodami pridedamą USB laidą. Maždaug po 4 valandų jis vėl bus visiškai darbingas!

Rašyti atsiliepimą