Doppelherz System Kollagen 11000 Plus Kolagenas Sąnariams ir Kaulams  • 48.95€


  • Gamintojas:Doppelherz
  • Prekės kodas: DOPCOL11K
  • Prieinamumas: Turime sandėlyje

"Doppelherz® aktiv Kollagen 11.000 Plus" sudėtyje yra vitaminų ir mikroelementų, kurie padeda užtikrinti sveiką raumenų ir kaulų sistemą. Jis padeda palaikyti sąnarių komfortą ir gerą savijautą.

Mūsų raumenų ir kaulų sistemą sudaro įvairios dalys (sąnariai, kremzlės, kaulai, raumenys ir jungiamasis audinys), kurios turi puikiai funkcionuoti, kad judesiai būtų tikslūs, sklandūs ir be pastangų.


Sveikas gyvenimo būdas, įskaitant subalansuotą mitybą, aprūpinančią įvairias šios sistemos dalis būtiniausiomis maistinėmis medžiagomis, yra svarbus norint išlaikyti sąnarių komfortą ir judrumą, ypač sulaukus tam tikro amžiaus.

Doppelherz® Kollagen 11.000 Plus sudėtyje yra vitaminų ir mikroelementų, kurie prisideda prie sveikos raumenų ir kaulų sistemos ir veiksmingos ląstelių apsaugos. Be to, sudėtyje yra 11 g kolageno hidrolizato ir 100 mg chondroitino sulfato, kurie yra esminiai kremzlių ir jungiamojo audinio komponentai.


Šios maistingosios medžiagos tiekiamos skystu pavidalu, malonaus miško uogų skonio, patogiuose vienkartiniuose buteliukuose, kuriuos galima bet kur nešiotis su savimi.


  • Kolagenas yra pagrindinė daugumos jungiamųjų audinių sudedamoji dalis. Suskirstytas skaidulomis, jis atlieka labai svarbų vaidmenį raiščių, sausgyslių, kremzlių ir kaulų funkcijai. Kolageno skaidulos labai atsparios tempimui: 1 mm skersmens kolageno skaiduloms suardyti reikia nuo 10 iki 40 kg svorio!
  • Vitaminas C prisideda prie normalios endogeninio kolageno sintezės ir tinkamos kremzlių bei kaulų funkcijos. Jis taip pat svarbus siekiant apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso.
  • Varis padeda palaikyti sveikus jungiamuosius audinius. Šie struktūriniai ir atraminiai audiniai išlaiko organus jiems skirtoje vietoje ir yra svarbūs raumenų ir kaulų sistemos funkcijai.
  • Selenas prisideda prie normalios imuninės sistemos funkcijos ir ląstelių apsaugos nuo oksidacinio streso.
  • Vitaminas D svarbus sveikiems kaulams palaikyti ir raumenų bei imuninės sistemos funkcijai palaikyti.
  • Chondroitinas yra viena iš sudedamųjų proteoglikanų, kurie sudaro kremzlę ir suteikia jai atsparumo įtempimui ir suspaudimui, dalių.


INCI: Water, collagen hydrolysate (of bovine origin) 44 %, fructose, acid citric acid, chondroitin sulphate 0.4 %, L-ascorbic acid, preservative potassium sorbate, flavouring, sweeteners sodium cyclamate, acesulfame K and sodium saccharin, cupric sulphate, sodium selenate, cholecalciferol.

Rašyti atsiliepimą

Captcha