Noble Health Class A Collagen Jūrinis Kolagenas 90 kapsulių  • 14.95€


  • Prekės kodas: NHC90
  • Prieinamumas: Turime sandėlyje

Apdovanojimus pelniusios "Noble Health" A klasės kolageno kapsulės yra vienas iš bestselerių, jau daugelį metų sulaukiantis nemažėjančio populiarumo. Taip yra dėl jų formulės ir atskirų sudedamųjų dalių savybių. Ypač daug dėmesio skyrėme kolageno, kuris yra šio papildo pagrindas, kokybei.


Produkte panaudojome NatiCol® - iš Prancūzijos gaunamą žuvų kolageną. Jo sveikatos kokybė kontroliuojama, jis pasižymi aukštu biologiniu prieinamumu (biologinis prieinamumas - tai įsisavinimo greitis ir laipsnis organizme). NatiCol® gali pasigirti daugiau kaip 93 % baltymų kiekiu. Produkte esančio kolageno molekulinis dydis yra 4000 daltonų.


Renkantis jūrinį kolageną taip pat verta atkreipti dėmesį į jo formą. A klasės kolagene žuvų kolagenas yra hidrolizato pavidalo. Dėl hidrolizės baltymų grandinės supjaustomos į trumpus peptidus, kuriuos organizmas gali efektyviai panaudoti. Šios dalelės susidaro dėl reakcijos su vandeniu. NatiCol® taip pat turi specifinį aminorūgščių profilį, kurį galite rasti skyriuje "Sudėtis".


Suprantame, kad kai kurie žmonės nemėgsta žuvies. Dėl NatiCol® savybių ir A klasės kolageno kapsulės formos asmenims, nemėgstantiems žuvies skonio ir kvapo, tai nekelia rūpesčių.


Apdovanojimus pelnęs žuvies kolagenas A klasės kolagenas kapsulėse

Didžiuojamės, kad "Noble Health" A klasės kolageno kapsules įvertino ir klientai, ir specialistai. Apdovanojimų serija taip pat yra patikinimas jums, kad renkatės patikrintą, daugelį metų rinkoje esantį ir didelį pasitikėjimą pelniusį produktą.


Žuvų kolagenas yra mūsų maisto papildo pagrindas, tačiau "Class A Collagen" jums gali pasiūlyti kur kas daugiau. Į šią formulę taip pat įeina vitaminai, hialurono rūgštis ir vynuogių sėklų ekstraktas.


  • Cinkas - padeda palaikyti sveikus plaukus, odą ir nagus. Todėl jis yra vienas iš pagrindinių mineralinių komponentų jūsų grožiui
  • Vitaminas C - padeda tinkamai gaminti kolageną, kad būtų užtikrintas tinkamas kraujagyslių, kaulų ir odos funkcionavimas.
  • Vynuogių sėklų ekstraktas - palaiko bendrą sveikatą ir odos išvaizdą.
  • Hialurono rūgštis - yra natūrali odos sudedamoji dalis. Ji yra natrio druskos (natrio hialuronato) pavidalu
  • Vitaminai C ir E - padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso, t. y. laisvųjų radikalų, kurie yra viena iš organizmo senėjimo priežasčių, poveikio.
  • Biotinas - dar vadinamas "grožio vitaminu", padeda palaikyti sveikus plaukus ir odą.
  • Selenas - padeda išlaikyti sveikus plaukus ir nagus.


INCI: Collagen from marine fish skin, gelatin, soy protein isolate, bulking agent - cellulose, L-ascorbic acid (vitamin C), zinc gluconate (zinc), grape seed extract (Vitis vinifera L.) DER 100:1, dye - calcium carbonate, hyaluronic acid, DL-alpha-tocopheryl acetate (vitamin E), anti-caking agent - magnesium salts of fatty acids, L-selenomethionine (selenium), anti-caking agent - silicon dioxide, D-biotin (biotin).

Rašyti atsiliepimą

Captcha